Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Земельна ділянка під житлове будівництво в Карпатах

 

Имя:

Борис

Название участка:

Земельна ділянка під житлове будівництво

Месторасположение участка:

Львівська обл. м. Старий Самбір

Размер участка:

2,25 га

Ваши контактные телефоны:

050-430-81-86

Целевое назначение участка:

Житлове або індивідуальне будівництво

Цена за сотку и за весь участок (или объект):

1000$

Наличие документации для продажи:

так

Варианты оплаты:

будь-який

E-mail:

ricco777@ukr.net

Основные комуникации:

Водоснабжение

на участке

Электроснабжение

рядом

Расстояние до ж/д станции:

0

Расстояние до обласного и районного центров:

90

Дополнительные преимущества участка:

В гірській місцевості, зразу ж біля річки

Наявность природных строй материалов:

так

Возможность допокупки земли:

ні

Возможность использования участка:

житлове або індивідуальне будівництво

Достопримечательности региона (туристическая привлекательность):

Митний перехід,

Курорты рядом находящиеся (горнолыжные, оздоровительные, туристические и т.д.):

так

Мобильная связь (какие операторы):

МТС, Київстар

Вопрос:

До земельної ділянки веде асфальтована дорога,можливо під будівництво готелю.

Старий Самбір – це невеличке за розмірами і кількістю населенням містечко районного значення, яке знаходиться на заході України у Львівській області.

Історія даного поселення розпочинається з ІХ століття. Тоді воно носило назву „Самбір”, а з 1390 року, у зв’язку з утворенням нового поселення ("Нового Самбора", або просто "Самбора") отримало приставку „Старий”, а відповідно і назву "Старий Самбір".
Сьогодні у Старому Самборі проживає 5 706 мешканців, згідно офіційного перепису населення 2001 року. За неофіційними даними населення міста перевищує 7 тис. мешканців. Хоча Старий Самбір і не належить до числа великих міст нашої країни, містечко в достатній мірі розвинуте економічно і соціально цивилізоване. У місті працює дві школи, два дит.садочки, є своя радіохвиля і газета; працює декілька громадських організацій.

Перші згадки про Старий Самбір датуються ?? ст.
У 1375 році місто було центром повіту. Після заснування у 1390р. Нового Самбора місто почало називатися Старим Самбором або Старим Містом.
В 1553 році Старий Самбір дістав привілей на Магдебурзьке право.
Найдавнішим заняттям населення було ремесло, особливо ткацтво. В ??? ст. тут вже існували різничий, пекарський, ковальський, ткацький, шевський, кравецький та кушнірські цехи з загальною кількістю 30-35 майстрів. В 1628 році тут було вже 43 майстри.
Старий Самбір був значним торговим центром, де відбувалися два ярмарки та щотижневі торги. В 1659 році місто дістало право складу купецьких товарів у торгові дні, тобто прибулі сюди купці повинні були виставляти свій товар на продаж і лише непродані товари можна було везти далі.
13 жовтня 1648р. Старий Самбір здобутий військами Богдана Хмельницького.
1650р. Ян Казимір підтверджує привілеї Старого Самбора.
1690р місто потерпає від саранчі, а 1705р.- від епідемії чуми.
1753р.- єпископ Сіраковський посвячує костел в Старому Самборі.
З 1883 по 1835рр. в місті страшні посухи та пожежі.
1837р.-землетрус, що знищив місто. З того часу воно не відігравало значної ролі в регіоні. Натомість процвітає Новий Самбір.
1870р в місті закінчено будувати залізницю.
Під час Першої світової війни, в результаті Галицької битви, російські війська, в кінці вересня 1914р., вийшли в Карпати. Старий Самбір був зайнятий частинами 8-ї російської армії і перебував в її руках з осені 1914р. до початку 1915р. В районах Турки і Старого Самбора відбувалися бої між російськими та австро-німецькими військами. Під час війни українці стали на боці Австро-Угорщини.
У часи україно - польської війни 1918 - 1920 рр. в Старому Самборі було сформовано гірську бригаду СС з ініціативи Осипа Білобрама, у якій його син Корнил був хорунжим. Ця група згодом стала називатися "Старий Самбір".
В той час основна маса сільськогосподарського населення міста розорялась. Значних розмірів набуває еміграція, в основному до Америки.
На початку 1927р. в Старому Самборі було 93 ремісники. Тоді ж було 53 торгові підприємства, діяли торговельно-кредитний банк, повітова інвестиційна каса, кооператив.
У 1936р. в Старому Самборі існували млин і паровий тартак, а також невеличка електростанція, меблева майстерня, дві цегельні і 6 олійниць.
В 1926-1929рр. в місті постійно налічувалось від 195 до 220 чоловік безробітних.
30 червня 1941р Старий Самбір був захоплений німецькими військами. Почалась Друга світова війна. В перші ж місяці окупації було знищено майже все єврейське населення (2300 чол.), врятувалося лише 15 чоловік.
1943 року в місті був створений один з куренів Української Народної Самооборони. Влітку війська 1-го Українського фронту, розгромивши німецьке угрупування в районі Броди-Львів, вийшли до Старого Самбора і 7 серпня 1944 року визволили місто. Курінь називався "Галайда", командир - Мирошкевич, псевдо "Богдан".
1948 року в місті організований колгосп ім. Леніна. В 1960 році колгосп реорганізований в радгосп "Старосамбірський". В 1966 році радгосп перейменовано в "Дністровський" і його центральна садиба переведена в с. Спас.
В 1953році в місті побудований кінотеатр ім. Шевченка на 380 місць (діє і до теперішнього часу).
В 1958р. споруджено пам'ятник В.І Леніну та скульптуру "Мати-героїня", в 1959р - пам'ятник воїнам полеглим у Другій світовій війні. В 90-ті роки, пам'ятники демонтовано, а могилу Козакова перенесено на міський цвинтар. В 2000 році на цьому ж місці споруджено символічний хрест в честь 2000 років від народження Христового.

 

 

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли