Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

 
Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Продаються земельні діляночки у селі Ямельниця у Карпатах

 

Село Ямельниця

Продається ділянка у Сколівському районі

Продам землю під зелений туризм у Карпатах

Загальний вид земельної ділянки

Месторасположение участка: Львовская обл., Сколевский р-н., с.Ямельница
Размер участка: 70 сот., 55 сот., 14 сот
Целевое назначение участка: Застройка и ведение хоз.
Цена за сотку и за весь участок (или объект): 850 $
Наличие документации для продажи: Все
Варианты оплаты: Наличными
E-mail: ailkiv1969@mail.ru
Водоснабжение на участке
Электроснабжение на участке
Расстояние до ж/д станции: 20 км.
Расстояние до обласного и районного центров: 120 км.
Достопримечательности региона (туристическая привлекательность): Прекрасная заповедная зона.
Курорты рядом находящиеся (горнолыжные, оздоровительные, туристические и т.д.): 3 км-крепость Тустань.5км-Схидниця.10км-Трускавец
Мобильная связь (какие операторы): все
Примечание: 3 отдельных приватезированых участка. 70 сот... 55 сот... 14 сот... граница с лесным масивом. В 5 минутах ходьбі: черника, земляника, малина, грибы, скалы. Своя родниковая вода. Прекрасное место для развития зеленого туризма. Тупик цивилизации.... На участке 70 сот. имеются 2 деревяных дома. Погреб...
Имя продавца: Александр Юлианович
Контактные телефоны: +380976152444

Село Ямельниця є одним з небагатьох, які природа щедро обдарувала неповторними скалами, які і так чудову карпатську природу збагачують загадковістю та таємничістю свого незрозумілого походження, невідомого призначення в глибині віків та здогадками, які довести так само важко, як і спростувати.
Головною версією появи такої великої кількості скель є гіпотеза про існування колись на цій території великої водойми, океану, а скелі були начебто на дні цього океану. В результаті величезного землетрусу в доісторичні часи вода відступила, а скелі залишилася. Інші воліють говорити про просування велетенського льодовика, який не лише сприяв у формуванні гірської системи, але і залишив по собі власне це каміння. Оскільки скелі є пісковиками, то дехто хотів би пояснювати утворення цих скал власне з піску під дією атмосферного тиску, інших природніх факторів. Версії про метеоритне чи інше походження скал ніколи не розглядалися.
До речі, в селі скелі називають словами «скелі», «скали», а найчастіше -  «каміння», інколи – по власних назвах як то «Пищик», «Шиятий», «Кикошів», «Юшкова Яма» чи «Стіна»

Село Ямельниця Сколівського району Львівської області, межує на півночі та північному сході з с. Орів Сколівського району, на південному сході з с. Верхнє Синьовидне Сколівського району, на півдні з с. Крушельниця, на південному заході та заході з селами Підгородці та Урич Сколівського району та смт. Східниця Дрогобицького району.

Середня висота над рівнем моря 567 м.

Рік заснування за даними Вікіпедії 1242, за офіційними даними Ямельницької сільської ради 1365.

Кількість населення станом на 1 серпня 2009 року 492 чоловік, з них віком до 5 років 25 осіб, від 5 до 18 років 61, від 18 до 60 272, від 60 до 90 133, від 90 до 100 1 особа. З них зайняті 110 осіб, безробітні 41 особа, пенсіонерів 161.

В селі проживає 228 сімей, багато вихідців із села проживає за його межами в містах Стрий, Трускавець, Борислав, Дрогобич, Стебник, Львів та інших.

Кількість дворів 209.

Густота населення 264, 25 осіб на 1 кв. км.

Площа населенного пункту 226, 5 га.

Загальна площа території 2, 07 кв. км. (2 061, 96 га.), в тому числі землі запасу 708 га, з них особисті селянські господарства використовують 658 га, сіножаті 569 га, пасовища 179, 23 га, рілля 224, 1 га., водне дзеркало 12, 8 га. Резервний фонд 50, 29 га. Громадський ліс (Галсільліс) займає 799 га території.

Виготовили право власності на землю 57 осіб.

Відстань від села до районного центру Сколе 22 км.

В селі 2 км дороги з чорним покриттям, 2 км з твердим покриттям і 14 км з грунтовим покриттям.

В селі є діюча церква св. ап. Івана Богослова, в ній почергово проводять богослужіння парафії УГКЦ (настоятель о. Юрій Хамуляк) та УПЦ КП (настоятель о. Андрій Перун).

Назви вулиць села Нижній Кінець, Бичкова, Матьхова, Тиса, Підділ (це традиційні), окрім них є ще вулиці Бічна, Лісна, Івана Франка та провулок Івана Франка.

Основними атракціями є ряд малодосліджених скельних комплексів, розкиданих по всіх кінцях села, велика кількість різних видів ягід, грибів, наявні в первісному неторканному вигляді багато видів карпатської флори (арніка гірська, конвалія, ялиця звичайна, величезна кількість лікарських рослин), проживає багато різноманітних представників місцевої фауни, в тому числі і занесені до Червоної Книги України та до Всесвітньої Червоної Книги (тритон карпатський, плямиста саламандра, чорний лелека, бурий ведмідь, рись, карпатський полоз, дикий лісовий кіт, ласка тощо).

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли