Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

 

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Пансіонати і бази відпочинку Верховини

 

 

Все більша кількість туристів з усього світу приїжджає на відпочинок в Верховину. Верховинський район визнаний лікувально-оздоровчим центром, оскільки на його території знаходяться більше 100 джерел мінеральних вод. Тільки в самій Верховині та селі Беркут беруть свій початок 10 досліджених джерел цілющої мінеральної води. Також природним лікувальним фактором в регіоні є наявність великих масивів хвойних лісів, які зумовлюють високу іонізацію і чистоту повітря.

На лікування та відпочинок дітей і дорослих готові прийняти санаторії, пансіонати і бази відпочинку Верховини. Основним медичним профілем санаторіїв курорту є порушення обміну речовин, захворювання органів травлення, органів дихання, системи кровообігу, нервової системи, ендокринної системи, кістково-м'язової системи.

Пансіонати і бази відпочинку Верховини

Зимовий відпочинок у Верховині з кожним роком привертає все більшу кількість любителів гірськолижного спорту. Для зручності відпочиваючих на території району функціонують два бугельні витяги. Один знаходиться безпосередньо в селищі Верховина, протяжність його становить 320 м, пропускна здатність - 100 осіб на годину. Інший розташований в селі Ільці, на відстані 5-6 км від курорту, по дорозі прямування на Ворохту. Цей підйомник має довжину траси 550 м і пропускну здатність 150 осіб на годину. Особливим попитом відпочиваючих користуються гірськолижні спуски на горах Пушкар та Синиця із середнім рівнем складності трас.

На території курорту Верховина діють пункти прокату гірськолижного спорядження. Для активного зимового відпочинку в селищі Верховина є всі умови для катання на лижах, санях, сноубордах, сходження на вершини гір у супроводі кваліфікованого інструктора.
Клімат в смт Верховина - помірно континентальний з м'якою зимою і теплим літом. Середньорічна температура повітря становить 7,4 ° С, найнижча вона у січні (мінус 5,1 ° С) , найвища - в липні (17,9 ° С). У середньому, за рік у Верховині випадає 689 мм атмосферних опадів, найменше їх у січні-лютому, найбільше - у липні.

Основною визначною пам'яткою курорту Верховина є Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика. Приватний музей Романа Кумлика міститься у його власному будинку, і був організований в 2001 році. Матеріали збирали протягом 30 років - це предмети побуту, старовинний гуцульський одяг, знаряддя роботи, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої гордості господаря - колекція музичних інструментів.

Верховина в кінці ХІХ - на початку ХХ ст. була центром відпочинку письменників, науковців. Тут побували І. Франко і М. Коцюбинський, Леся Українка та Ольга Кобилянська, англійська письменниця Дауї М.М. - Автор книги "Дівчина в Карпатах".
Дістатися в Верховину найкраще з Івано-Франківська, використовуючи послуги автобуса або маршрутного таксі. Час поїздки - близько трьох годин. Також можна дістатися з Чернівців з пересадкою в Косові.

Чи збираєтеся ви покататися на гірських лижах великою компанією, або ж у ваших планах - відокремлене підкорення Карпатських вершин, - курорт Верховина задовольнить запити найвимогливішого туриста.

Верховина, курорт, на верховине, отель в верховине, отдых в, Verhovina

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли