Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

 

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Солочин - це куточок екологічно чистої природи

 

Солочин - село Солочин, Солочинський сільрада в Свалявському районі Закарпатської області України. Це невелике село-курорт у Свалявському районі (Закарпатська область), яке розташовується в мальовничій місцевості.

У селі Солочин відпочивати можна цілий рік. Якщо взимку туристів сюди приваблюють засніжені схили гір, то влітку можна відпочивати біля річки, здійснювати походи в гори їздити на екскурсії. Солочин також славиться як всеукраїнська здравниця, де можна лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин і сечостатевої системи.

Солочин - це куточок екологічно чистої природи з сприятливими кліматичними умовами, де можна чудово відпочити і оздоровитися. Солочин історія - Заселення території села Солочин припадає на бронзовий вік (1-2 століття до н. е.). Це підтверджують розкопки, проведені в 1930 археологічною експедицією Земського музею ім. Легоцького з м. Мукачево. У могильних розкопках в 1,5 км від села в урочищі Пласніни, були знайдені жіночі прикраси, предмети побуту.

Солочин - це куточок екологічно чистої природи

В історичних документах село Солочин вперше згадано в 1430 р., як власністю Другетів - вихідців з Італії. Розташування - Розташоване між мальовничими горами Крехаїв - на сході і Тесаник - на заході. Висота місцевості близько 340 м над рівнем моря. Ця місцевість цікава тим , що в урочищі Буковина знаходиться багато каменів- валунів. Ці валуни є історичним свідченням , того що гора Тесаник - вулканічного походження. Село Солочин розташовано в 7 км на північ від районного центру і залізничної станції Свалява на магістралі Чоп-Львів-Київ-Москва. Причаївшись в тісній кам'янистому долині гірського бурхливого потоку, що витікає на території гори Тесаник ( вулканічного походження) і вливається в річку Пиня. Солочин насолоджується серед казково багатої рослинності і цілющих мінеральних вод. Розкинувся Солочин між мальовничими горами Крехаеве - на сході і Тесаник - на заході.

Солочин найближчі курорти: Поляна, Сонячне Закарпаття, Свалява. Площа Солочина - займає площу 1,317 км.кв. Солочин населення - 1111 осіб за переписом 2001 року. Висота над рівнем моря: - 340 м над рівнем моря.

Лікування в Солочині: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання печінки, жовчовивідних шляхів і жовчного міхура, підшлункової залози, тонкого і товстого кишечника, дисбактеріоз кишечника), захворювань ендокринної системи (цукровий діабет легкого та середнього ступеня тяжкості та ін), захворювання нирок і сечовивідних шляхів у стадії компенсації, вегетосудинні дистонії, супутні захворювання серцево-судинної, центральної та периферичної нервових систем, опорно-рухового апарату. Пам'ятки: У селі Солочин є на що подивитися туристам. Тут збереглася старовинна дерев'яна церква, побудована в 1868 на місці згорілого храму. Мисливський замок Шенборнів, знаходиться в 14 кілометрах від Солочина. Зараз там знаходиться санаторій «Карпати» - це казково прекрасний і відмінно дійшов до наших днів палац XIX століття. Виглядає він просто чудово - неначе в діснеєвському мультфільмі (вони напевно і « злизали » ідею казкового замку).

 

солочин, курорт, солочині, отель в , отдых в солочине, Solochin

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли