Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Відпочинок в Шешорах

 

Зупиниться в Шешорах можна у кого-небудь з місцевого населення, це обійдеться від 20 до 50 гривень, з живленням, за день. Для любителів жити в наметі, є варіант звернутися до лісника і розташуватися на території лісництва. За невелику плату, він надасть в користування свої дрова, колодязь і розетку в будинку (зарядити телефон і закип'ятити воду, коли з вогнищем возитися не хочеться). Поряд є заросла «запруда» з лататтям, осокою і страшно музичними скрекотухами, стежина в гори і спуск до річки.

Але для прогулянки по горах, краще скрутити убік з цієї стежки, тому що вона, за словами селян, виводить до дачі Януковича. А побродити по горах варто. Вони покриті буками і смерекамі, під ними хащі ліщини, малини, ожини і ще якоїсь лісової рослинності (цілком їстівною), є і гриби, але замало.

Відпочинок в Шешорах

Дуже красиво на вершине гори на заході коли верхівки дерев підсвічують сонцем, що заходить, а внизу вже сутінки. Ось тільки повертатися потім доводитися вночі через ліс, а це задоволення для екстремальних, і ліхтарик, в цьому випадку, швидше перешкода, чим допомога. Для прогулянки краще всього скористатися послугами гіда, який покаже всі місцеві визначні пам'ятки і без проблем виведе назад, є декілька маршрутів, різною довгі і спрямованості, раджу спробувати все, у кожного є свої плюси, які варто оцінити.

По самому селу теж варто прогулятися, багато красивих будинків, колодязів і подворій. Особливо добре виглядають «Каплички», це невеликі каплички, майже біля кожного будинку мають свою історію і традиції, а найголовніше вони функціонують в місцевих ритуалах. Якщо повезе можна навіть побачити весілля, з дуже колоритними обрядами і старими традиціями, принаймні, сліди минулих весіллів, у вигляді оригінальної прикраси воріт попадаються часто.

Населення теж зустрічається вельми колоритне, оскільки багато хто живе за рахунок туризму і народних промислів, можна зустріти людей в національному одязі і досить оригінальних, у наш час, професій, на зразок бондарів, ткачів, кушнірів.

Окремо можна розповісти про річку Пістиньке, яка протікає через село. Швидка, як і всі гірські річки, рясніє безліччю порогів водопадів і перекочувань, але на відміну від більшості, достатньо тепла, щоб можна було купатися. Дуже цікаво, прокотитися на спині через пороги, такого захоплюючого спуску, напевно немає ні в одному аквапарку, для цього є декілька вдалих місць, але якщо погано плаваєте краще не захоплюватися, течія дуже швидка, і є декілька водоверті і вири.

Особливе видовище, коли після сильних дощів невелика річечка збільшується раз в п'ять і перетворюється на могутній потік, що несе кущі і дерева, в такі моменти не те що купатися, навіть підходити близько страшнувато. Після таких подій ще декілька днів купатися неможливо, вода просто крижана, але видовище бушуючої стихії те коштує.

Підводячи підсумок можу сказати що відпочинок в Шешорах, не для всіх. Любителям комфортабельних курортів з розвиненою інфраструктурою, там швидше за все не сподобається, а ось цінителям природи і сільського побуту ця поїздка принесе масу вражень..

 

Шешори, курорт, шешор, отель в шешорах, отдых в шешорах, Sheshory

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли