Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах


Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Винно-дегустаційний туризм. Кінний і водний туризм в Карпатах

 

Закарпатські вина, завдяки багатовіковим традиціям, стали однією з візитних карток краю, особливі смакові якості яких неодноразово відзначалися високими нагородами на різних конкурсах, виставках, ярмарках.

Вирощується виноград в Закарпатті на порівняно невеликій площі, всього близько 30 сортів, але з нього тут виробляють різноманітні за ароматним і смаковими відтінкам вина, в чому ви самі можете переконатися, спробувавши ці прекрасні вина в спеціальних дегустаційних залах, які презентують продукцію закарпатських виноробних заводів.

Винно-дегустаційний туризм. Кінний і водний туризм в Карпатах

Серед них будинок вина в с. Яноші Берегівського району, винні підвали в с. Середнє Ужгородського району та в с. Бобовище Мукачівського району, винний зал Іршавського заводу продтоварів і дегустаційний зал в Ужгороді.

Різноманітні сорти домашніх вин ви можете спробувати під час проведення традиційного фестивалю червоного вина, який щорічно проводиться в січні в Мукачеві.

Туризм в Карпатах різноманітний. У Закарпатті сьогодні існують центри кінного туризму, де за невелику плату можна орендувати коней для верхової їзди. Для новачків передбачено кілька турів з навчанням. Турист в поході знаходиться на коні в середньому по 5 годин, новачки - по півгодини.

Подібні центри кінного туризму діють у Свалявському, Міжгірському, Ужгородському та інших районах. Водний туризм в Карпатах представлений рафтингом - спуск на надувних човнах по гірських річках і спуск на катамаранах. Це можливість провести захоплюючу подорож, познайомитися з чудовими краєвидами, та й просто краще пізнати природу Закарпаття. Проходить подорож по річці Тиса від румунської до угорського кордону протягом 95 км на протязі 5-7 днів.


карпати, курорт, карпатах, отель в карпатах, отдых, Karpati

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли