Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

 

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Думки виникають

 


Коли ми говоримо: "люди думали, що земля плоска", або "я думав, що ви пройшли мимо удома", ми виражаємо упевненість: щось признається, ми з чимось погоджуємося, щось затверджуємо. Але подібні думки можуть означати припущення, визнане незалежно від його дійсних підстав. Останні можуть бути достатніми чи ні, але їх значення для обгрунтування думки не дослідилося.
Подібні думки виникають несвідомо, безвідносно до досягнення правильної думки. Вони отримуються і ми не знаємо як. З темних джерел, незвіданими шляхами вони досягають визнання і несвідомо стають частиною нашого духовного багажу. Традиція, виховання, наслідування - все те, від чого залежить авторитет у всіх його формах, або що волає до нашого особистого благополуччя, або задовольняє сильній пристрасті, - все це викликає їх. Подібні думки є забобонами, тобто упередженими думками, а не міркуваннями, заснованими на розгляді очевидного.
Думки, що приводять до упевненості, мають особливе значення, яке веде до рефлективного мислення, до добросовісного дослідження природи, умов і виду упевненості. Думати про повітряних китів і верблюдів в хмарах означає займатися думками, які за бажанням можна кинути і які не приводять ні до якої упевненості зокрема. Але мислити землю плоскої, - означає приписувати якість реальної речі, як її реальну властивість. Цей висновок указує на зв'язок між речами і тому не може, подібно до образів фантазії, змінюватися по нашому бажанню. Упевненість в площині землі примушує того, хто її дотримується, мислити певним чином і про інші предмети, як про небесні тіла, антиподи, про можливість мореплавання. Вона наказує йому вчинки відповідно його поняттю про ці предмети.
Значення однієї упевненості для інших і для поведінки може бути настільки важливим, що людям доводиться розглядати підстави або причини їх упевненості і її логічні наслідки. Це вже означає рефлективне мислення - мислення в самому кращому і яскравішому сенсі.
Люди мислили землю плоскою до тих пір, поки Колумб не почав мислити її кулястою. Колишня думка була думкою, що довго трималася тому, що у людей не вистачало енергії і хоробрості питати про те, що визнавали і чому учили люди, що стоять вище за них, а особливо тому, що воно було викликане і підтверджувалося очевидними відомими фактами. Думка Колумба була виводом з міркування. Вона позначала вивід з вивчення фактів, з дослідження і перегляду очевидного, з роботи над сплетенням різних гіпотез і з порівняння цих теоретичних висновків один з одним і з відомими фактами. Унаслідок того, що він сумнівався і досліджував, він і дійшов до своєї думки. Відносячись скептично до того, що, завдяки довгій звичці, здавалося найбільш достовірним, і довіряючи тому, що здавалося неможливим, він продовжував мислити, поки не міг з очевидністю довести як свою упевненість, так і свій сумнів. Якби навіть його висновок під кінець виявився помилковим, воно все ж таки представляло б іншого сорту думка, ніж те, з яким воно сперечалося, оскільки воно було досягнуте іншим методом. Активний, наполегливий і уважний розгляд якого б то не було думки, або передбачуваної форми знання, при світлі підстав, на яких воно покоїться, і аналіз подальших виводів, до яких воно приводить, і утворює рефлективне мислення. Кожен з трьох видів мислення може викликати тип, але раз виникнувши, він є свідомим і навмисним зусиллям утвердіть думку на твердій підставі міркувань.

думка про карпати, мислення, отзывы, отель в отдых в объекте, Rest

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли