Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

 
Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Буковець

 

Продається земельна ділянка у Косівському районі

Название участка: Буковець
Месторасположение участка: с.Яворів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.
Размер участка: 0,90 га
Целевое назначение участка: під забудову
Цена за сотку и за весь участок (или объект): 500$
Наличие документации для продажи: є
Варианты оплаты: готівка
E-mail: library_kozova@ukr.net
Водоснабжение рядом
Электроснабжение рядом
Расстояние до ж/д станции: 50 км
Расстояние до обласного и районного центров: 120 - до обласного - 20 до районного
Дополнительные преимущества участка: ліс, річка, при трасі
Наявность природных строй материалов: ліс, камінь
Возможность использования участка: туризм
Достопримечательности региона (туристическая привлекательность): краєвид
Курорты рядом находящиеся (горнолыжные, оздоровительные, туристические и т.д.): Косів, Верховина
Мобильная связь (какие операторы): Київстар, МТС, Білайн, та ін.
Охрана участка и стройматериалов: нема
Примечание: 50м. до асфальтної дороги, близько сусіди. Земля знаходить в хорошому стані, оброблена. Обгорожено.
Имя продавца: Галина
Контактные телефоны: 0673881132

Перша письмова згадка про село Яворів у 1694 р. Присілки: Безулька Перша, Безулька Друга, Безулька Третя, Віпчинка, Віпчинка Перша, Липнмй, Максимець, Никовата, Петричів. Петруші, Плоский, Підбуковець, Потік, Село Перше, Село Друге, Село Третє, Сліпанка, Стоянів Стручків, Стручків Другий, Терношори, Токарня, Черлений, Широкий.

Висота н. р. м. від 538 м до понад 1000 м. Навколишні верхи: Вороничів (747), Плоский (827), Максимець (861), Стручків (906), Сокільський (939), Терношори (998), Буковець (1059), Ігрець (1311).

Відстань від Косова 11 км., від залізничної станції Вижниця — 25 км. Річки Рибниця і Безулька з численними притоками які називають за хребтами та урочищами, з під яких вони випливають, або де протікають: з Віпчинки, з Плоского, з Петричева, з Підоуківця, з Припора, з Петрушів, з Вороничевого, з Сокільського, з Рибниці, в Стоянові та ін.

Типові прізвища: Гуменюк, Лосюк, Копильчук, Корпанюк, Мицканюк, Рибчук, Рибенчук, Русинюк, Столащук, Чорномудяк, Шкрібляк.

Перша школа відкрита в Яворові в 1846 р. Тоді з 670 дітей шкільного віку навчалися тільки 36.

Релігійна громада УПЦ—КП, церква Різдва, храмове свято 20 червня (Пресвятої Трійці). Громадські та громадсько-політичні організації: НРУ (осередок створено в 1990 р.), гуцульське товариство «Відродження» (створене в 1989 р.), яке входить до Всеукраїнського об’єднання «Гуцульщина». У 1907 р. в селі було засновано читальню «Просвіти».

У Яворові вчителював Микола Колцуняк (1856-1891), педагог, письменник, фольклорист і етнограф. Тут він і похований. У Яворові народилася його дочка, що стала згодом письменницею, Марія Колцуняк—Кузьма (1884—1922), авторка повісті «Навстрічу сонцю золотому» (1904 р.) та збірок оповідань «Сама винна» (1908), «Проти хвиль» (1921).

У селі тривалий час жила родина Окуневських, з якої вийшли громадський діяч, адвокат Теофіл; лікар, морський офіцер, автор двотомної праці «Листи з чужини» Ярослав (1860-1929); піаністка Ольга. В Окуневських побувала в 1901 р. Леся Українка, їх відвідували І. Франко, О. Кобилянська, Г. Хоткевич та ін.

У Яворові неодноразово бували дослідник Гуцульщини В. Шухевич (1849-1915), чеський етнограф Ф. Ржегорж (1857-1899). У сім’ї священика в Яворові народився Роман Яримович (1909-1991) — інженер і письменник, учасник підготовки польоту американського космічного корабля «Аполлон».

Уродженцями й жителями села були визначні майстри гуцульської різьби Ю. Шкрібляк (1823-1885), його сини Василь (1856-1928), Федір (1859-1942), брати Корпанюки — Юрій (1892-1976), Семен (1894-1970). Відомим майстром-будівничим церков був в кінці XIX ст. Лесь Копчук. Виробами з металу та рогу славилися П. Гондурак, Н. Рибенчук, Ю. Копчук, М. Копчук, Ю. Шкрібляк.

Пам’ятки історії та культури: хрест «Воля» на ознаменування скасування панщини; церква з дзвіницею XX ст.; музейна кімната, відкрита в 1961 р.; будинок, у якому народилась письменниця М. Колцуняк; будинок Ю. Корпанюка з родинним музеєм у ньому; будинок С. Корпанюка з родинним музеєм; музей Лесі Українки в школі.

За переказами, на г. Стоянів мали стоянку опришки. У загоні Довбуша були жителі Яворова Шкрібляк, Гондурак, брати Джумачуки. Кілька яворівців було в загоні В. Баюрака.

У 1974 р. споруджено пам’ятник односельчанам, які загинули на фронті та в міжусобній боротьбі. Друга світова війна завдала селу великих втрат. Німецькі окупанти розстріляли 66 місцевих жителів, переважно євреїв, а 76 були вивезені на примусові роботи до Німеччини.

Внаслідок війни, репресій німецького та радянського таталітаризму кількість господарств у Яворові зменшилась на 322, а жителів — на 482 чоловіки, спалено десятки будинків, зруйновано 13 мостів і т. д.

Пам’ятками природи є надзвичайно мальовнича скеля Голова Довбуша у урочищі Терношори, пороги і водоспади на притоках Безульки, залишки яворових гаїв на Плоскому, Буківці і Максимці, місця зростання лікарських і рідкісних рослин (Широкий, Черлений, Максимець та ін.)

 

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли