Мы настроили для вас поиск бесплатных досок объявлений где можно разместить свое объявление по продаже земли в Карпатах

Аренда жилья В Отпуск.ру - бесплатный сервис поиска и размещения предложений о сдаче в аренду жилья для отдыха в частном секторе России и зарубежья.

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

E-Center.lt skaitliukas

Рейтинг SIMPLETOP.NET

EASY.LV Interneta resursu reitingsTOPlist

TOPlist

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений

contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog

Besucherzahler singlesnet
contatori per blog

Besucherzahler ukraine women profiles
website counter

web clocks relojes para blog
Contatore 

Земля в Великоберезнянском районе в Карпатах

 

  Месторасположение Великоберезнянский р-н
   
  Расстояние к ж/д станции 500 метров
  Расстояние к обл. и районному центру 4 км
  Размер участка 30 соток
  Целевое назначение сильгосп ,есть возможность переоформить
  Цена 11000Є за все
  Варианты оплаты наличные
  Документация державний акт
  Допонительные преимущества участка 500 м от жд станции пороги,хорошая асфальтная догога,рядом течет ручей,прекрасное место для отдиха,до рай центра 5 км,недалеко несколько турбаз и горнолижних курортов
  Наявность природных строительных материалов есть
  Комуникации
 
электроснабжение
рядом
 
водоснабжение
рядом
 
газоснабжение
 
  Подъезд к участку есть
  Возможности допокупки земли есть
  Возможности использования участка приват ,комерч
  Охрана участка нет
  Достопримечательности региона есть
  Курорты есть развита горнолижная инфроструктура. рядом несколько високогорних трасс
 
 
  Моб.связь есть все +словакия
  Дополнительная информация от продавца 500 м от жд станции пороги,хорошая асфальтная догога,рядом течет ручей,прекрасное место для отдиха,до рай центра 4 км,недалеко несколько турбаз и горнолижних курортов,рядом 1км словакия и пункт пропуску
  Информация о продавце павел
  телефон  
  e-mail pavlo_zd@mail.ru
  ICQ  

Великоберезнянський район знаходиться у північно-західній частині області, за 40 кілометрів від обласного центру і займає площу у 810 квадратних кілометрів (6,2% території області). Межує з Перечинським і Воловецьким районами Закарпатської та Турківським Львівської областей України. Західна межа є кордон з двома зарубіжними державами - Словаччиною та Польщею (з 1 травня 2004 року з Європейським Союзом).

Майже увесь район – мальовнича гірська місцевість, лісові масиви якої помережані долинами навколо річок та потоків. Найвища точка над рівнем моря (1463 м) знаходиться на полонині Рівній. Трохи нижчими є полонина Гостра та гори Мала Равка, Кремінець. Ці та інші вершини є складовими гірських масивів Українських Карпат.

Селище міського типу Великий Березний та найбільші села розташовані у долинах по обох берегах ріки Уж, яка бере свій початок у крайньому населеному пункті району (області теж, бо межує з Львівською областю) – селі Ужок.

Місцевість району багата передусім на лісові (в тому числі і цінних порід) ресурси, мінеральні джерела, різні корисні копалини. Проте промислова розробка здійснюється лише деревини.

Кількість населення за підсумками перепису складає 28,2 тис. чол.., у тому числі 6,5 тис. проживають у районному центрі. У національному складі велику перевагу становлять українці – 93 відсотки. Компактно проживають також словаки – біля 1 відсотка та роми – 3 відсотки загальної кількості жителів району. Окрім того, проживають на Великоберезнянщині росіяни, угорці, євреї, молдавани та представники інших національностей.

Район відомий серед прихильників гірськолижного спорту і туризму. Протягом зимового сезону тут діють 14 гірськолижних підйомників (найбільше в області).
На протязі зимового сезону в об’єктах туристично-рекреаційного призначення відпочиває біля 4000 відпочиваючих.

На території району знаходиться Ужанський національний природний парк, який входить до складу єдиного в Європі міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати".

На території Ужанського НПП функціонують більше 10 туристичних маршрутів різного ступеня складності, активно розвивається сільський туризм.

На території району 10 архітектурних пам’яток, з яких 8 – церкви, 2 – дзвіниці (ХVІІ-ХVІІІ ст).

Основними видами промислового виробництва на території району є: виробництво деревини та виробів з неї та легка промисловість.

На території району розміщені значні мінерально-сировинні ресурси: запаси пісковику (Домашинське родовище), глини (М.Березнянське), суглинок (Лютянське, М.Березнянське). Розвідані родовище мінеральних вод аналогу Арзні – в с. Сіль та Кострино, Чорноголова, аналог "Есентуки-17" – смт. В.Березний, аналог Келечинської – с. Ужок та Костева Пастіль

До складу району входять селище міського типу Великий Березний та 31 сільські населені пункти, з них мають статус гірських – 24, що становить 75%. На території району 1 селищна і 19 сільських рад.

Район має давню історію. Перші письмові згадки про район (Великий Березний) датуються 1409 роком. Такими ж давніми є Люта, Волосянка, Ставне, Стужиця, М.Березний, Чорноголова.

 

- партнер продажи земли в Карпатах
 
- в мире земли
Теги: дать объявление, земля, разместить объявление бесплатно, продажа земли, продать или купить землю,земля в Карпатах, продам землю, срочно продается, в горах Карпатах, продаю дачу, недвижимость, продажа земельного участка, Карпаты, продам туристическую базу

Bookmark and Share

Subscribe

© Все права защищены 2009-2016

 
Земля в Карпатах. Продажа земли Наши услуги Продажа земли в Карпатах Покупка земли в Карпатах Разместить объявление продажи земли в Карпатах Контакты Помощь Земля в Карпатах. Продажа земли